O mně

"Vždy jsem obdivovala lidi laskavé, zručné a pracovité".

Jmenuji se Pavlína Hyrmanová a jsem narozená ve znamení Blíženců.


Řekni mi a já zapomenu. Ukaž mi a já si zapamatuji. Zapoj mě a já porozumím." 
(STARÉ ČÍNSKÉ PŘÍSLOVÍ)

Po základní škole jsem vystudovala Střední zemědělsko-ekonomickou školu a pak žila běžným životem manželky a matky. Pracovala jsem v administrativní oblasti. Zlom v mém životě nastal při narození mé první dcery Anničky, kdy naši rodinu postihla zkouška v podobě předčasného narození naší dcery. Rázem se ze mě stala opatrovnice, kdy dcera prodělávala různá onemocnění. Začala jsem intenzivně hledat odpovědi na otázky, na které mi lékaři nedokázali odpovědět. Postupně jsem začala chápat, že onemocnění těla je voláním duše a že trpělivost a pochopení předcházejí uzdravení.
Věřím, že svým myšlením si tvoříme svoji budoucnost. Nicméně pocit, že se s tím dá něco dělat, mi dodává stále více energie pro další cestu životem a nové naděje a nové zážitky.

Jsem absolventem Centra regeneračního vzdělávání DEXTER ACADEMY s akreditací Ministerstva zdravotnictví ČR. Cítím, že u masáží není rozhodující jen technika provedení, ale kdo masáž provádí a jakou energií do ní vloží.
Pokud tedy cítíte, že potřebujete uniknout ze všedního způsobu života, načerpat novou energii, případně své nejbližší potěšit originálním dárkem.
Je možné vytvářet individuální plány terapií a tím cíleně řešit nejen vaše fyzické, ale i psychické problémy. Anebo přijďte jen tak pro potěšení, relaxaci a uvolnění.

Další vzdělávání:

Čakrová roční  škola  2012:  Kranti  Niritya a Rajneesh Pranapati

 

 


Těším se na Vaši návštěvu, pokud se pro ni rozhodnete.
Čeká na Vás kouzelně příjemné prostředí v nově zařízeném studiu DOTEK SVĚTLA.

Pavlína Hyrmanová