Havajská masáž- Lomi-lomi

Havajská masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi a někdy je také nazývána "Loving Hands" (laskavé ruce). Umí, stejně jako perla, očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Havajané označují lidské tělo jako chrám pro duši a pod vlivem této filozofie vznikla masáž lomi-lomi. 

Havajská masáž spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. Masáž se soustředí také na uvolňovací tahy kolem lopatek, ramen a krční páteře. Následuje masáž nohou. I zde jsou použity dlouhé tahy zaměřené na protažení a uvolnění svalových skupin stehenních a lýtkových. Mohou být použity i nahřáté kameny.

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Můžete se tak snadno odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů, ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.