Aroma masáž - aroma terapie

Ponořte se do světa vůní a dokonalého prožitku z relaxace……

Aroma masáž je jedna z nejstarších masážních technik na světě, která využívá sílu přírody.

Aroma masáž je vysoce relaxační luxusní procedur, která spojuje samotnou techniku masáže s léčebným účinkem éterických olejů.
Aromaterapeutická holistická masáž je vedena celkově jemně, při které masírující hýčká a provoní každý kousek těla klienta. Ten si tak může vychutnat požitek z masáže, užít si kombinaci blahodárného dotyku, příjemné vůně a dokonale se fyzicky i psychicky uvolnit a tím nastartoval samoléčebné procesy v těle.
Před každou jednotlivou masáží daného klienta se vybírá podle účinku na tělo i psychiku jeden nebo i více éterických olejů a vmíchají se do nosného neutrálního masážního oleje (mandlový, slunečnicový, vinné hrozny atd.).
Můžeme namíchat směs na uklidnění-antidepresivní či osvěžující na povzbuzení psychiky nebo uvolnění svalového napětí atd.
Tato masáž je vysoce relaxační terapie pro tělo a mysl, působí zejména hluboce na nervovou soustavu, podporuje imunitní systém a aktivuje nebo stabilizuje psychiku. Vysoce účinné silicové oleje pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se tak inhalují.

Příklady působení éterických olejů:
LEVANDULE - univerzální éterický olej. Zklidňuje psychiku, posiluje srdce, dodává odvahu, obnovuje ztracenou řeč.
MEDUŇKA - "ELIXÍR ŽIVOTA"- posiluje ducha a rozveseluje srdce, posiluje hluboké deprese.
CITRÓN - rozpouští v těle usazeniny, čistí lynfatický systém, povznáší intelekt a cit, bystří myšlení - pomáhá při učení, čistí vzduch.
EUKALYPTUS - uvolňuje dýchací cesty, otvírá hruď, emoční záležitosti.
RŮŽE - ideální silice hlavně pro ženy. Dodává sebedůvěru, uvolňuje napětí. 
GREP - 10 min inhalace denně výrazně pomáhá při celulitidě, čistí krev, posiluje játra, uvolňuje bloky sebeobviňování.
ROZMARÍN-"ROZVESELUJÍCÍ BYLINA" - energie srdce, projev lásky a přátelství, dodává sebedůvěru, vyvolává radost a pocit mládí.